Airport Bowling

Sizler için son teknoloji ile yarattığımız 778 metrekarelik alana sahip bowling ve eğlence merkezimizde her yaşa hitap eden alanlar oluşturduk. Türkiye’deki en son sisteme (QUBICA-AMF 90XLi) sahip 12 hatlı bowling alanımızın 2 hattını çocuklara özel fonksiyonlarda oluşturduk. Yan boşluk kalkanları çizgi film tadında ekran animasyonları ise eğlencenin coşkusunu daha da artırıyor. Strike yapıldıktan sonra 6 saniye içerisinde tekrar atış yapma imkanı sağlayan özel sistemimiz Türkiye’deki en hızlı sistemdir.


Buz Dünyası

Buz Dünyası buz pateni pistimiz ülkemizde henüz gelişmekte olan buz pateni sporuna katkı sağlamak ve çocuklarımıza buz pateni sporunu sevdirmek amacıyla Mayıs 2008’de faaliyete geçmiştir. Buz pateni ile aynı anda hem spor yapabilme hem müzik dinleyebilme hem de dans edebilme olanaklarını bulabilirsiniz. Ayrıca buz pateninin özellikle çocuk sağlığına katkıları da büyüktür. Bağışıklık sistemi zayıf olan, solunum yolu enfeksiyonu hastalıklarına yakalanan çocuklara faydalı olmakla beraber skolyoz ve vücut duruş bozukluğuna olan pozitif etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır.


Game Port

İstanbul Bakırköy’de bulunan Airport Outlet Center, Game Port Çocuk Eğlence Merkezi sizleri eğlenceye davet ediyor. Çocukların çok seveceği kiddy rides similasyon makineleri, dikkat ve zekâ geliştirmeye odaklı makineler, devasa top havuzları, arabalar, motosikletler, trenler, atlıkarıncalar, uçaklar, uzay araçları, futbol ya da basketbol oyunları, hayvan figürlü eğlence makineleri, 9 D VR Sanal Gerçeklik...