Sizler için son teknoloji ile yarattığımız 778 metrekarelik alana sahip bowling ve eğlence merkezimizde her yaşa hitap eden alanlar oluşturduk. Türkiye’deki en son sisteme (QUBICA-AMF 90XLi) sahip 12 hatlı bowling alanımızın 2 hattını çocuklara özel fonksiyonlarda oluşturduk. Yan boşluk kalkanları çizgi film tadında ekran animasyonları ise
eğlencenin coşkusunu daha da artırıyor. Strike yapıldıktan sonra 6 saniye içerisinde tekrar atış yapma imkanı sağlayan özel sistemimiz Türkiye’deki en hızlı sistemdir.

Bowlingin yanı sıra isterseniz oyun salonunda air hockey, bilardo, masa tenisi, masa topu oynayabilirsiniz.. Walt Disney tadında animasyonlar ve görsel efektleri izleyebileceğiniz LCD ekranlar, özel ışık ve özel ses sistemleri sayesinde eğlenceyi doruklarında yaşayacaksınız.

Eğlenirken karnınız mı acıktı?

O zaman sizi Airport Bowling Snack Bar’a bekliyoruz. Burada günün stresinden uzaklaşıp dev ekranda maç keyfi yapabileceğiniz, sigara kullanımına açık ve kapalı alanlarımızda küçük bir mola verebilirsiniz. Ayrıca snack barda bulunan kablosuz internet erişimiyle de internette keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Oyun salonundaki dinamizm ve özenli seçimler snack barımızda da kendini gösteriyor. İştah kabartan menüsüyle oyun oynarken kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanabilirsiniz. Pratik ve lezzetli atıştırma sepetleri, baget sandviçler, mozzarella çubukları, makarnalar, salatalar, light ürünler ve daha niceleri ile kendinizi özel çocuk menülerimizle küçük hanım ve küçük beyleri ödüllendirebilirsiniz.

Eğlence ve keyif dolu Airport Bowling dünyası dinamik atmosferiyle günlük kullanımlarınızın yanı sıra şirket turnuvaları, kaynaştırma aktiviteleri, grup organizasyonları ve doğum günü kutlamaları için de saat 10.00 ile 24.00 arasında siz değerli misafirlerini bekliyor.